Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs


Metoda 5:1


Metoda 3:1

Metoda 5:1Metoda 3:1Metoda 3:1


Metoda 5:1Metoda 3:1


Metoda 5:1Metoda 5:1


Metoda 3:1


Metoda 3:1 Metoda objętościowa


Metoda objętościowa 3:13:1, skręt L1:1


3:1

3:1 2:1, skręt "L"
3:1Przedłużenie i zagęszczenie metodą 2:1 :

1:1

1:1

1:1


Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Częstochowa Aleje Centrum rzęsy 1:1 rzęsy z norek cena rzęsy jedwabne rzęsy syntetyczne tanie rzęsy dobrze zrobione rzęsy salon kosmetyczny gdzie polecacie rzęsy rzęsy centrum miasta gdzie przedłużyć rzęsy rzęsy częstochowa opinie ładne rzęsy sztuczne rzęsy rzęsy silk diamond rzęsy mink rzęsy salon kosmetyczny rzęsy 1:1 cena jeden do jednego rzęsy na ślub kępki naturalne rzęsy pogrubienie rzęs rzęsy avangarda promocja na rzęsy przedłużanie rzęs
6 komentarzy:

 1. Witam mam pytanie jak długo utrzymują się te sztuczne rzęsy ? Chodzi mi po jakim czasie mniejwięcej trzeba pójść na uzupełnienie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Uzupełnienie rzęs najlepiej wykonywać mniej więcej co 3-4 tygodnie, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. aha czyli rzęski tak do 3 tygodni spokojnie się utrzymują :) I Pani wykonuje te jedwabne tak ? A czy też można nakładać cienie i robić kreski elinerem ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzęsy utrzymują się dłużej, zalecane są uzupełnienia co 3 tygodnie aby utrzymać efekt :) 100% rzęsy jedwabne nie istnieją, na rynku są rzęsy syntetyczne, syntetyczne z dodatkiem jedwabiu i rzęsy naturalne. Oczywiście można nakładać cienie i robić kreski :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam. Chciałabym przedłużyć i zagęścić rzęsy na wakacje, zastanawia mnie jednak fakt, czy sztuczne rzęsy nie ulegną odklejeniu pod wpływem morskiej wody?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie :) jednak na trwałość stylizacji może mieć wpływ olejek do opalania który spływa na rzęsy razem z potem. Przy mocno słonej wodzie na rzęsach może pozostawać jedynie osad który oczywiście wystarczy zmyć :)

  OdpowiedzUsuń