piątek, 7 lutego 2014

Poprawka

Poprawka po jednym z Częstochowskich
mobilnych salonów urody.
Chyba brakło mi słów na to aby skomentować takie pseudo stylistki, a raczej oszustki - bo to oszukiwanie klienta.


 Cena zabiegu: 65 zł
Paznokcie Przedłużanie Tipsy Manicure Hybrydowy Częstochowa Centrum Hybryda Paznokcie żelowe Tipsy żelowe Tipsy szklane Ombre Tanie paznokcie zdjęcia salon kosmetyczny Stylizacja paznokci Dobra kosmetyczka makijaż ślubny makijaż wieczorowy przedłużanie rzęs 1:1 rzęsy salon kosmetyczny kosmetyczka kwasy zabiegi na twarz henna pedicure manicure zagęszczanie rzęs sztuczne rzęsy tanio paznokcie na sylwestra paznokcie na studniówke


8 komentarzy:

 1. A te zielonkawe to czyja sprawka ??? Masakra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy chyba jesteś twórcą tej pierwszej tragedii paznokciowej, krytykujesz miętowe pazurki a milczysz na temat tego czegoś z pierwszej fotki.

   Usuń
 2. Z niecierpliwością czekam na rozwinięcie sformułowania "masakra". Liczę na precyzyjne wskazanie nieprawidłowości w budowie paznokcia, zalanych skórkach i tak dalej. Śmiało, czekam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z związku z tym że zaczynam dostawać obraźliwe komentarze: Bardzo proszę osobę "Anonimową" o zachowanie resztek rozumu i kultury i nie obrażanie moich prac. Widzę że mam do czynienia z typową anonimową internetową pyskówką "nikt nie wie kim jestem więc sobie poobrażam innych". Mam do czynienia z gimnazjum czy zazdrosną pseudostylistką? Jak widać internet nie powinien być dostępny dla wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ową masakrę rozumiem jako przesadnie grubą powierzchnię paznokcia, do tego kształt nienaturalnie okrągły, paznokcie wyglądają jak wypukłe kuleczki. Szkoda, bo kolor w mojej ocenie przepiękny, szkoda, że całość taka komiczna.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja za komiczne uważam ocenianie grubości nałożonego żelu w momencie kiedy zdjęcie nie przedstawia profilu paznokcia z boku :) kształt to typowy owal, nie wszyscy życzą sobie migdałek więc nie wiem o co chodzi. Przez wypukłe zdobienie odnosi Pani wrażenie również wypukłych paznokci ale zanim się kogoś zacznie oczerniać może warto najpierw się zastanowić że to tylko zdjęcie zrobione z jednej perspektywy i może niekoniecznie we właściwy sposób oddaje cały wygląd stylizacji. Ale najlepiej z jednego zdjęcia ocenić że stylizacja jest komiczna prawda? Albo też powinnam Pani pogratulować tak sprawnego oka (i szklanej kuli?) bo na konkursach i mistrzostwach internetowych jury potrzebuje zawsze kilku zdjęć z każdej perspektywy żeby sprawiedliwie ocenić prace.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy bym nie zapłaciła tyle za takie paznokcie.
  U mnie w salonie place 55 zł za wydluzanie zelem czy nawet tipsy a nie za jedną warstwę żelu jeszcze tak krótkich paznokci

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale ten komentarz to musiałam opublikować!!! :D Pomijając fakt że został napisany przez tego samego glonojada co wcześniejszej, "55 zł za wydłużenie żelem czy NAWET tipsy" i tu mnie kobieto zabiłaś śmiechem! TIPSY to ty masz chyba zamiast rozumu.

  NIE ROZUMIEM jak można być takim ćwokiem zakichanym żeby wchodzić i obrażać innych! Nie masz kobieto znajomych? Rodziny? Czego ci w życiu brakuje że logujesz jako "anonimowy" i plujesz jadem w innych? Bardzo się cieszę że ja nie mam takiego życia, że nie muszę dowartościowywać się obrażaniem innych, amen!

  OdpowiedzUsuń